DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Amasya °C

37 KALEM GIDA MALZEMESİ ALINACAK

37 KALEM GIDA MALZEMESİ ALINACAK
REKLAM ALANI
16.02.2024
665
A+
A-

37 KALEM GIDA MALZEMESİ

AMASYA SULUOVA SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI

37 kalem gıda malzemesi mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN                                         : 2024/177032

a) Adı                                      : AMASYA SULUOVA SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI

b) Adresi                                 : YENİ MAH.ŞEHİT RECEP İNCE CAD. NO:7 05500 – SULUOVA / AMASYA SULUOVA/AMASYA

c) Telefon ve faks numarası     : 3584176151 – 3584176617

ç) İhale dokümanının görülebileceği      : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

ve e-imza kullanılarak indirilebileceği

internet sayfası

2-İhale konusu mal alımın

a) Adı                                      : 37 kalem gıda malzemesi

b) Niteliği, türü ve miktarı         : Suluova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Bünyesinde İşletilen Aşevi 37 çeşit Gıda Malzemesi Alımı
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer         : SULUOVA SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFINA AİT AŞEVİ YENİ MAHALLE ŞEHİT RECEP İNCE CADDESİ NO:7 SULUOVA

ç) Süresi/teslim tarihi               : İhale konusu işte istenilen gıdalar sözleşmenin imzalanmasına müteakip 2 gün sonra idarenin ihtiyacına binaen firmaya verilen sipariş üzerine peyderpey 31.12.2024 tarihine kadar kurumca belirtilen adreste teslim alınacaktır. Yüklenici firmaca teslim edilen ürünler idarenin muayene ve kabul komisyonunca incelenerek istenilen özelliklere uygun olanlar kabul edilecek istenilen özelliklere uygun olmayan ürünler iade edilerek yüklenici firmaca yenileriyle değiştirilecektir.

d) İşe başlama tarihi                : SÖZLEŞMENİN İMZALANMASINDAN SONRA 2 GÜN SONRASINDA

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati                        : 08.03.2024 – 10:30

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)         : SULUOVA SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI YENİ MAH. ŞEHİT RECEP İNCE CAD. NO:7

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1. Tedarik edilecek malların numuneleri, katalogları, fotoğraflarına ilişkin bilgiler ile teknik şartnameye cevapları ve açıklamaları:

İhale konusu işe ait istenilen 37 Çeşit Gıda maddelerinden Sebze,Tavuk Eti, Kırmızı Et,Yoğurt,Tereyağ,Yumurta,Ekmek  hariç birim fiyat teklif cetvelinde bulunan tüm ürünlerin içinde olduğu bir numune paketi hazırlanacak ve tekliflerin değerlendirilmesi aşamasında en avantajlı teklif sahibinden numune istenecektir. Numunelerin teslimatında mal alımı ihaleleri uygulama yönetmeliği 43.madde çerçevesinde hareket edilecektir.Numune paketlerinin etiketlenmesi Türk Gıda Kodeksi gıda maddelerinin genel etiketleme ve beslenme yönünden etiketleme kuralları tebliğine (tebliğ no:2002/58) uygun olacaktır.

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 45 (KırkBeş) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.