DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Amasya °C

AK Parti Suluova Mitingi Coşkulu Geçti.

AK Parti Suluova Mitingi Coşkulu Geçti.
REKLAM ALANI
02.04.2019
619
A+
A-

AK Parti Suluova Mitingi Coşkulu Geçti.

– AK Parti Suluova İlçe Teşkilatı, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi son mitingini coşkulu kalabalık eşliğinde gerçekleştirdi.

Orta Mahalle Orta Cami yanında yapılan mitingde ellerinde Türk Bayrağı ve AK Parti bayrakları ile alanı dolduran vatandaşlar Cumhurbaşkanı ve Fatih Üçok lehine sloganlar atarak, desteklerini açıkladı.

Sloganlar ve tezahüratlar arasında alanı dolduran vatandaşları selamlayarak bir konuşma yapan AK Parti Suluova Belediye Başkan Adayı ve Belediye Başkanı Fatih Üçok, coşkulu halka hitaben yaptığı konuşmasında, 5 yıldır kendisinden desteklerini ve dualarını esirgemeyen tüm Suluova halkına teşekkür etti.

“siz bizi biliyorsunuz, biz de sizi biliyoruz” diyerek bir konuşma yapan AK Parti Adayı Fatih Üçok, “2014 yılında bir hayalim var diyerek yola çıktım ve dedim ki, ‘Suluova da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ve Suluova modern bir şehir olacak’ dedim. Diğer şehirlerde ne varsa Suluova’da da o olacak dedim. Sizlerin duası ve destekleri ile geride kalan 5 yılda bu dediklerimi ve vadettikleri mi gerçekleştirdim. Suluova da yaşayan herkesin mutlu olmasını ve göçü durdurmayı Söz verdik ve Allah’a hamdolsun ki bu dediklerimizi gerçekleştirdik. 2002 yılında AK Parti hükümeti iktidara geldiğinde Türkiye’de Nasıl her şey değişti ise Suluova’da da biz geldiğimizde her şey değişti.”

Görevde bulunduğu 5 yılda hayata geçirdiği proje ve yatırımlarla ilçemize 61 milyonluk hizmet kazandırdıklarını ifade eden Üçok, “yıllarca hayal olan birçok projeyi halkımıza ve ilçemize kazandırdık. Geçen 25 yılda yapılamayan hizmetleri biz 5 yıla sığdırdık. Siz destek ve verdiniz ve dua ettiniz. Biz çalıştık sizin bize verdiğiniz emanetinizi sahip çıktık ve gözümüz gibi sahip çıktık. Suluovamıza 5 yılda 61 milyonluk yatırım kazandırdık. Bu da yetmez elbette ki, yeni 28 projeler ile şimdi tekrar sizlerden destek istiyorum. Bunları yapmayı vaat ediyorum. Yeni dönemde bu projeleri hayata geçirerek Suluovamızı modern bir şehir olmasını sağlayacağız. Suluovamız bizim evimiz, çünkü Suluovamız bu hizmetlerin hepsini hak etti” diye konuştu.

Suluova için yine birçok hayalleri ve projeelri olduğunun altını çizen Fatih Üçok, “Yeni dönemde 28 projeye veda kazalarının ilçemize kazandırmak için yine sizlerden destek ve dua istiyorum. Geçen dönemde yapacağımız 28 projeden biri ve en önemlisi olan eski semt pazarının olduğu bölgeye içerisinde sinema ve tiyatro salonu, konservatuar olan, alt katlarında işyerleri, bodrum katında da otopark olan ve de spor salonu olan bir yaşam alanı yapacağız. Sadece yol, asfalt ve kaldırım yapan bir belediye olmadık, insanlarımıza dokunan, acısını paylaşan, sevincine ortak olan bir belediye olduk, seçildiğim günden beri ilçemiz genelindeki bütün cenazelere, asker uğurlamalara ve düğünlere olsun hepsine katılarak halkımızın hem acısını hem de sevgini paylaştık, acımız bir, sevincimiz bir ve kaderimiz bir bizim. Yeni dönemde de insana dokunan gönül belediyeciliğini artarak devam ettireceğiz, geçmişte olduğu gibi yine ihtiyaç sahiplerimizi koruyacak ev doyuracağız ve onlara yardımlarımızı sürdüreceğiz. Biz seçimden seçime halkını hatırlayan bir Belediye Başkanı olmadık, biz bu millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya talibiz. Biz hiç boş konuşmadık ve sürekli çalıştık.”

Fatih Üçok; “Diyorlar ki, ‘belediye başkanımız çalıştı, ama belediyeyi de batırdı.’ Yok öyle bir şey, iftira etmeyin. Allah’tan korkun, belediyemizin bir kuruş borcu yoktur, ilçemize hizmetleri yaparken kara delikleri kapattık, israfı engelledik ve hükümetimizin kaynaklarını en verimli şekilde kullandık, biz sadece belediyenin bütçesine razı olsaydık bu hizmetleri projeler yapılmazdı. Sürekli Ankara’ya giderek hükümetimizin ve bakanlıklarımızın desteklerini alarak ilçemize hizmetler yaptık.”

“Suluova seninle gurur duyuyor ve Suluovanın Fatihi” şeklinde sloganlar atarak tezahürat yapan yönelik konuşmasını sürdüren Fatih Üçok, “Söz verip, sözlerini yerine getiren bir Belediye Başkanı olarak şimdi huzurunuza geldim, ben sizlerden yeni dönem içinde destek bekliyorum. 5 Yıl önce verdiğim sözleri nasıl yerine getirdiysem yine vaatlerimi yeni dönemde de yerine getireceğim. Önümüzdeki 5 yıl için yine söz veriyorum, Sizden aldığımız emanete asla ihanet etmeden Yeni dönemde de ilçemize yine birçok proje ve hizmetler kazandıracağım. Nasıl hükümetimizin 2053 ve 2071 vizyonu varsa Suluovamızı da 2053 ve 2071 vizyonu vardır. Biz Bu hedeflere koşmak ve ulaşmak için yeni projelerle Yeni dönemde yine sizlere hizmet etmek istiyoruz ve sizden destek istiyorum” dedi.

Fatih Üçok, “bakın enerji bakanlığımızla yaptığımız çalışmada kapanan tüm maden ocaklarımızı yeniden açtırma sözü aldık ve yeni dönemde de kapanan Tüm bu maden ocakları açılacak ve 4.000 kadar kardeşimiz iş ve aş imkânına kavuşacak. Yine başkanlığımızın desteği ile Organize Sanayi bölgemizde Flo grubu ayakkabı fabrikası kuracak ve yaklaşık 1.000 arkadaşımıza iş ve aş imkan sağlayacağız. Biz ilçemize bakanlar getiriyoruz ve diyorlar ki ‘bakanları niye getiriyorsunuz.’ Çünkü, İlçemize memleketimize daha çok iş sahası ve aş sahası kazandırmak için bakanlarımızı getiriyoruz. Ne yapalım sizin gibi sanatçı mı getirelim, şarkı söylesin diye. Cem Uzan bunlara bir şey öğretti, kalabalıkları toplamak istiyorsan sanatçı getir.’ Bizim sanatçıya saygımız var, biz sanatçı da getiririz. Ama siyaset için değil, eğlendirmek için getiririz.”

Amasya bölgesinde gençliğe değer veren tek belediyenin Suluova olduğuna dikkat çeken Üçok, “tek belediye biziz, ilçemizde her gençlik şölenleri biz yapıyoruz gençlerimizi tarih gezisine bir gönderiyorum gençlerimize spor yapmaları için belediye spor kulübünü biz kurduk Ve 700 kadar gencimize spor yapma ve sağlıklı kalma yetenek geliştirme imkanı sordum milli takıma sporcu gönderiyoruz Türkiye’de ve Avrupa’da Suluovamızın ismini duyuruyorlar. Gençlik bizim için çok kıymetlidir ilçemizdeki tüm derneklerimizin ve spor takımlarımız ve sporcularımız destekledik ve destekleme devam ediyoruz İl Kültür ve sosyal belediyecilik yapıyoruz biz liderimiz Erdoğan’ın örnek belediyeciliğini Suluovamızda uyguluyoruz” dedi.

Üçok, “Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a Suluovadan selam olsun büyüklerimiz çok önemli bir şey söyledi istikametine kaybeden kaybedenlere bir şey söyledi dedi ki bu trenden inenler Siz bir daha bu trene bilemezsiniz dedi davasına ihanet edenler gittikleri yere de ihanet ederler dedi. Biz asla nefsimizin ve şahsi menfaatlerinin esiri olmadık, istikametimizi asla kaybetmedik. Çalışan ve gayret eden bir belediye başkanını karalama furyasına girenler karalama furyasının içinde olanlar Biz sizi affetsekte Bu millet sizi affetmez, Bu millet affetse de tarih sizi affetmez. 24 Haziran 2018’de yapılan seçimlerde alınacak bir oy iktidarın meşruiyetini tartışacak çevrelere fırsat vermemek için 31 Mart seçimlerinde yine en yüksek oyu vererek Tayyip Erdoğan’a ve davasına sahip çıkmamız lazım, bu parti bu günlere kolay gelmedi, bu ülke bu günlere kolay gelmedi, bir çok badireler ve darbe girişimleri atlattık ama bunların hepsini sizin destek ve güç verdiğiniz AK Parti bozdu, siz bozdunuz. 31 Mart seçimleri bizim için bir bayram günüdür, yeniden tarih yazmaya Var mısınız. Yine bölgenin en yüksek oyunu Suluovamız verecektir, Recep Tayyip Erdoğan’a en güçlü desteği verecektir. Sandık bizim için önemli, 31 Mart seçimlerinde Sandıklara sahip çıkmalıyız. Sandığa gitmeliyiz, seçime yüksek katılım sağlamalıyız, gitmeyenleri de mutlaka yanımızda götürmeliyiz. Bu seçim çok önemli, bir oy, bir oy’dur. Ülkemiz üzerinde yapılan oyunları bozmak için bu seçimlerde AK Parti ve belediyeler çok güçlü çıkmak zorundadır. Hep birlikte Suluova olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız, hep birlikte Recep Tayyip Erdoğan olacağız.” diye kaydetti.

“Suluova’nın Fatihi, bir daha, bir daha, Fatih Üçok bir daha” şeklinde sloganlar atarak tezahüratlar yapan halkı selamlayan Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Fatih Üçok, yoğun tezahürat ve alkışlar arasında halkı selamlayarak sözlerine son verdi.

Büyük bir coçku ve kalabalık eşliğinde yapılan Miting sonunda AK Parti Adayı Fatih Üçok, AK Parti Suluova İlçe Başkanı Muhammet Biçer, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Hatice Sarı, Gençlik Kolları Başkanı Enes Şakir Korkmazer, AK Parti İl genel ve belediye meclis üyeleri ile elele halkı selamladı.

Kaynak: AA-suluovayenihabergazetesi/Murat Arslan

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.