DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Amasya °C

TAŞINMAZIN GAZETE VEYA İNTERNET HABER SİTESİ İLANI-1

TAŞINMAZIN GAZETE VEYA İNTERNET HABER SİTESİ İLANI-1
REKLAM ALANI
22.03.2024
494
A+
A-

T.C. SULUOVA (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2023/8 SATIŞ
TAŞINMAZIN GAZETE VEYA İNTERNET HABER SİTESİ İLANI-1
Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/8 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO’LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Amasya İli Suluova İlçesi Maarif Mahallesi 352 Ada 46 Parsel sayılı taşınmazda bulunan 2.Kat Bağ.Böl.No:5daire için yapılan kıymet takdirinde. Tapu Kaydı: Amasya İli Suluova İlçesi, Maarif Mahallesinde 352 ada 46 parsel Bahçeli Kargir Apartman niteliğinde olup yapının genel olarak 35 yaşlı olup yıpranma oranının %40 civarında olduğu kanaatine varılmıştır. Hali hazır durumu ve özellikleri: Keşif tarihi itbari ile taşınmazda yapılan incelemede taşınmazın tapu kaydına uygun olduğu üzerinde üzerinde betonarme karkas tarzda inşa edilmiş Bodrum Kat, Zemin Kat + 1. + 2. +3. Katlı Apartman bulunmaktadır. Apartmanın Zemin Kat B.B.No:1, Zemin Kat B.B.No:2 ve 2. Kat B.B.No:5 bağımsız bölümlerin değerlemesi yapılacaktır. Taşınmaz içerisinde yer alan Yapıların Durumu:Dava konusu taşınmazın bulunduğu apartman Bodrum Kat, Zemin Kat + 1. + 2. +3. kattan oluşmaktadır.Giriş kapısı demir kapıdan oluşmaktadır. Pencereler pvc ve ahşaptır(3. Kat). Asansörsüzdür. Bağımsız bölümlerin Kapıları çelik kapıdır. Bina girişi ve ortak alanlar mozayiktir. Merdiven korkulukları demir dir Doğalgaz bulunmaktadır. Bina sıvalı ve boyalı ancak boyasında yer yer dökülmeler mevcuttur. Ahşap çatılı olup üzeri kiremit örtülüdür. Üstü sundurma ile kaplı teras kat bulunmaktadır. 2. Kat B.B.No: 5 daire Mesken olarak 125,46m2 kullanım alanına sahip olup 3+1 dir. Giriş kapısı çelik kapıdır. Mutfak zemini seramik kaplama olup mutfak dolabı bulunmaktadır. Oda zeminleri ahşap parkedir. Amerikan mutfak tarzda birleştirilmiş oda bulunmaktadır. İç kapılar panel kapıdır. Islak hacimler yerler seramik duvarlar tavana kadar fayanstır. İç kapılar ahşap kapıdır. Balkon kapıları ve balkon camekanpvc olup, giriş holü ve ara hol seramik kaplamadır. Doğalgaz bağlantısı bulunmaktadır. Dava konusu taşınmazın Kamu hizmeti veren alanlara (ilk+orta öğretim binaları, Suluova Belediyesi, Devlet hastanesi, park bahçe vs.), alışveriş yerlerine(büfe, market, vs.), ibadet alanlarına, konaklama tesislerine, yeme içme tesislerine ulaşımı kolay ve erişilebilir mesafededir. Şehir merkezinde yer alan taşınmazın toplu taşıma ve özel araçla her türlü ulaşım hizmetinden yararlanma kolaylığı bulunmaktadır.
Yüzölçümü : 506,04 m2
Arsa Payı : 200/2400
İmar Durumu :Bitişik nizam 6 katlı (B-6) Ticaret-Konut Alanına isabet etmekte olup Atatürk Bulvarından cephe alan kısmının yaklaşık 5 m2 si, Terminal Sokak’tan cephe alan kısmının ise yaklaşık 8 m2 si yolda kalmaktadır.
Kıymeti : 950.000,00 TL
KDV Oranı : %20
Kaydındaki Şerhler: Tapu Kaydındaki Gibidir.
Artırma Bilgileri

1.ArtırmaBaşlangıç Tarih ve Saati : 29/05/2024 – 11:45
———————————————————————————————————–
Bitiş Tarih ve Saati : 05/06/2024 – 11:45
2.ArtırmaBaşlangıç Tarih ve Saati : 27/06/2024 – 11:45
———————————————————————————————————–
Bitiş Tarih ve Saati : 04/07/2024 – 11:45

2 NO’LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Amasya İli, Suluova İlçesi, Maarif Mahallesi, 352 Ada, 46 Parsel, Zemin Kat Bağım.Böl.No:2Tapu Kaydı: Amasya İli Suluova İlçesi, Maarif Mahallesinde 352 ada 46 parsel sayılı taşınmaz 506,04 m2 yüzölçümlü Bahçeli Kargir Apartman niteliğinde olup yapının genel olarak 35 yaşlı olup yıpranma oranının %40 civarında olduğu kanaatine varılmıştır. Hali hazır durumu ve özellikleri: Keşif tarihi itbarı ile taşınmazda yapılan incelemede taşınmazın tapu kaydına uygun olduğu üzerinde üzerinde betonarme karkas tarzda inşa edilmiş Bodrum Kat, Zemin Kat + 1. + 2. +3. Katlı Apartman bulunmaktadır. Apartmanın Zemin Kat B.B.No:1, Zemin Kat B.B.No:2 ve 2. Kat B.B.No:5 bağımsız bölümlerin değerlemesi yapılacaktır. Taşınmaz içerisinde yer alan Yapıların Durumu;Dava konusu taşınmazın bulunduğu apartman Bodrum Kat, Zemin Kat + 1. + 2. +3. kattan oluşmaktadır.Giriş kapısı demir kapıdan oluşmaktadır. Pencereler pvc ve ahşaptır(3. Kat). Asansörsüzdür. Bağımsız bölümlerin Kapıları çelik kapıdır. Bina girişi ve ortak alanlar mozayiktir. Merdiven korkulukları demir dir Doğalgaz bulunmaktadır. Bina sıvalı ve boyalı ancak boyasında yer yer dökülmeler mevcuttur. Ahşap çatılı olup üzeri kiremit örtülüdür. Üstü sundurma ile kaplı teras kat bulunmaktadır. Zemin Kat B.B.No:2 taşınmazTicari amaçlı 30m2 kullanım alanına sahip olup duvar ve pvc panellerle bölümlere ayrılmıştır. İş yerinin ön cephesi alüminyum doğrama ile camekan şeklindedir. B.B.No:1 üzerinde oluşturulan ara hol ile diğer bağımsız bölümere geçiş sağlanmıştır. Ön taraf B.B.No:2 ile ortak ofis haline dönüştürülmüş olup hali hazırda kullanılmaktadır. Pvc panelle bölünmüş oda, mutfak ve 3 adet wc bulunmaktadır. Sıvası boyası yapılmış olup tavan ve duvar parke ile kaplama yapılmıştır. Yerler seramiktir.Dava konusu taşınmazların Kamu hizmeti veren alanlara (ilk+orta öğretim binaları, Suluova Belediyesi, Devlet hastanesi, park bahçe vs.), alışveriş yerlerine(büfe, market, vs.), ibadet alanlarına, konaklama tesislerine, yeme içme tesislerine ulaşımı kolay ve erişilebilir mesafededir. Şehir merkezinde yer alan taşınmazın toplu taşıma ve özel araçla her türlü ulaşım hizmetinden yararlanma kolaylığının bulunmaktadır.
Yüzölçümü : 506,04 m2
Arsa Payı : 158/2400
İmar Durumu :Bitişik nizam 6 katlı (B-6) Ticaret-Konut Alanına isabet etmekte olup Atatürk Bulvarından cephe alan kısmının yaklaşık 5 m2 si, Terminal Sokak’tan cephe alan kısmının ise yaklaşık 8 m2 si yolda kalmaktadır.
Kıymeti : 700.000,00 TL
KDV Oranı : %20
Kaydındaki Şerhler: Tapu Kaydındaki Gibidir.
Artırma Bilgileri

1.ArtırmaBaşlangıç Tarih ve Saati : 29/05/2024 – 13:40
———————————————————————————————————–
Bitiş Tarih ve Saati : 05/06/2024 – 13:40
2.ArtırmaBaşlangıç Tarih ve Saati : 27/06/2024 – 13:40
———————————————————————————————————–
Bitiş Tarih ve Saati : 04/07/2024 – 13:40

3 NO’LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Amasya İli, Suluova İlçesi, Maarif Mahallesi, 352 Ada, 46 Parsel, Zemin Kat Bağ.Böl.No:1 Tapu Kaydı: Amasya İli Suluova İlçesi, Maarif Mahallesinde 352 ada 46 parsel 506,04 m2 yüzölçümlü Bahçeli Kargir Apartman niteliğinde olup yapının genel olarak 35 yaşlı olup yıpranma oranının %40 civarında olduğu kanaatine varılmıştır. Hali hazır durumu ve özellikleri: Keşif tarihi itbarı ile taşınmazda yapılan incelemede taşınmazın tapu kaydına uygun olduğu üzerinde üzerinde betonarme karkas tarzda inşa edilmiş Bodrum Kat, Zemin Kat + 1. + 2. +3. Katlı Apartman bulunmaktadır. Apartmanın Zemin Kat B.B.No:1, Zemin Kat B.B.No:2 ve 2. Kat B.B.No:5 bağımsız bölümlerin değerlemesi yapılacaktır. Taşınmaz içerisinde yer alan Yapıların Durumu:Dava konusu taşınmazın bulunduğu apartman Bodrum Kat, Zemin Kat + 1. + 2. +3. kattan oluşmaktadır.Giriş kapısı demir kapıdan oluşmaktadır. Pencereler pvc ve ahşaptır(3. Kat). Asansörsüzdür. Bağımsız bölümlerin Kapıları çelik kapıdır. Bina girişi ve ortak alanlar mozayiktir. Merdiven korkulukları demir dir Doğalgaz bulunmaktadır. Bina sıvalı ve boyalı ancak boyasında yer yer dökülmeler mevcuttur. Ahşap çatılı olup üzeri kiremit örtülüdür. Üstü sundurma ile kaplı teras kat bulunmaktadır. Zemin Kat B.B.No:1 Ticari amaçlı 181,87 m2 kullanım alanına sahip olup duvar ve panellerle bölümlere ayrılmıştır. İş yerinin ön tarafı ve arka tarafı iki ayrı giriş ile birbirinden ayrılmıştır. Sağlı sollu iki işyeri oluşturulmuş iki işyeri için giriş holü B.B.No:1 den sağlanmaktadır. Ön taraf B.B.No:2 ile ortak ofis haline dönüştürülmüş olup hali hazırda kullanılmamaktadır. Tuğla duvarla bölünmüş iki oda ve depo bölümlerine ayrılmıştır. Sıvası boyası yapılmış olup panel kapıdır. Ön cephe demir çerçeveli camekandır. Yerler seramiktir. Bağımsız bölümün arka tarafının depo olarak kullanıldığı görülmüştür. Arka tarafta giriş binanın yan tarafından sağlanmaktadır. Pvc panellerle giriş holü oluşturulmuş olup pvc panelle bölümlenmiş, yerler seramik oda küçük bir oda oluşturulmuştur. Giriş holü ve pvc ile bölünmüş oda önünde kalan kısmın etrafı açık ancak yerleri seramik geri kalan yerlerin kaplaması bulunmamaktadır. Arka kısmın ince sıvası yapılmış boyası bulunmamaktadır. Dava konusu taşınmazların Kamu hizmeti veren alanlara (ilk+orta öğretim binaları, Suluova Belediyesi, Devlet hastanesi, park bahçe vs.), alışveriş yerlerine(büfe, market, vs.), ibadet alanlarına, konaklama tesislerine, yeme içme tesislerine ulaşımı kolay ve erişilebilir mesafededir. Şehir merkezinde yer alan taşınmazın toplu taşıma ve özel araçla her türlü ulaşım hizmetinden yararlanma kolaylığının bulunmaktadır.
Yüzölçümü : 506,04 m2
Arsa Payı : 750/2400
İmar Durumu :Bitişik nizam 6 katlı (B-6) Ticaret-Konut Alanına isabet etmekte olup Atatürk Bulvarından cephe alan kısmının yaklaşık 5 m2 si, Terminal Sokak’tan cephe alan kısmının ise yaklaşık 8 m2 si yolda kalmaktadır.
Kıymeti : 2.000.000,00 TL
KDV Oranı : %20
Kaydındaki Şerhler: Tapu Kaydındaki Gibidir.
Artırma Bilgileri

1.ArtırmaBaşlangıç Tarih ve Saati : 29/05/2024 – 14:30
———————————————————————————————————–
Bitiş Tarih ve Saati : 05/06/2024 – 14:30
2.ArtırmaBaşlangıç Tarih ve Saati : 27/06/2024 – 14:30
———————————————————————————————————–
Bitiş Tarih ve Saati : 04/07/2024 – 14:30

12/03/2024 (İİK m.114 ve m.126)
(*) İlgililer tabirine irtifak hakkı sahipleri de dahildir.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.