DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Amasya °C

TAŞINMAZ (ARSA) SATIŞ İHALE İLANI

TAŞINMAZ (ARSA) SATIŞ İHALE İLANI
REKLAM ALANI
03.11.2023
311
A+
A-

SULUOVA BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

TAŞINMAZ (ARSA) SATIŞ İHALE İLANI

  1. Mülkiyeti Belediye Başkanlığımıza ait tabloda ayrıntıları belirtilen taşınmaz (arsa) satışı, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 35/a. maddesi gereği Kapalı Teklif Usulü (artırma) ileyapılacaktır.
  2. İhale14.11.2023 Salı günü saat 11:00’da, Cumhuriyet Mah. Atatürk Bul. No:146 Suluova/ AMASYA adresinde bulunan Belediyemiz Encümen Toplantı Salonunda yapılacaktır.
  3. Taşınmaz satış ihalesine ait idari şartname mesai saatleri içerisinde Belediyemiz Destek Hizmetleri Müdürlüğünden görülebilir, temin edilebilir.
  4. İhaleye girecek isteklilerin ihaleye ait idari şartnameyi almaları, şartnamede istenilen belgeleri tamamlamaları ve geçici teminatlarını yatırmaları şarttır.
  5. İhale konusu taşınmazın(arsa) pafta, ada, parsel bilgisi, niteliği, muhammen satış bedeli, geçici teminat bedeli, şartname bedeli tabloda belirtilmiştir.

İhaleye girebilmek için gereken belge ve şartlar

Teklif verecek isteklilerin ihaleye girebilmeleri için aşağıdaki belgeleri teklifleri kapsamında sunmaları gerekir.

1. Gerçek Kişiler İçin

1.1.Kanuni ikametgâh ile nüfus cüzdan sureti veya nüfus kayıt örneği (Nüfus Müdürlüğü veya e-devlet üzerinden)

1.2. Tebligat için adres beyanı ve iletişim bilgileri (Şartname ekinde mevcuttur.)

1.3. İlgisine göre Ticaret, Sanayi Odası veya Esnaf ve Sanatkâr siciline kayıtlı olduğunu gösterir ihalenin yapıldığı yıl içerisinde alınmış belge.(varsa)

1.4. Noter tasdikli imza beyannamesi

1.5. Adli sicil kayıt belgesi (Kendisinin ve varsa vekilinin son bir ay içerisinde alınmış)

1.6. Taahhütname (Şartname ekinde mevcuttur.)

1.7. İstekliler adına vekâleten ihaleye giriliyor ise istekli adına teklifte bulunacak kimselerin vekâletnameleri ile vekâleten iştirak edenin noter tasdikli imza beyannamesi

1.8. Geçici teminatın yatırıldığına dair belge.

1.9. İdareye borcu bulunmadığına dair Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğünden alınacak borcu yoktur belge aslı. (Son bir ay içerisinde alınmış.)

1.10. İdari şartname bedeline ait tahsilat makbuzu.

1.11. Her sayfasının okunup kabul edildiğine dair imzalanmış idari şartname

1.12. Şartname ekine uygun düzenlenmiş teklif mektubu.

2. Tüzel Kişiler İçin

2.1. Tüzel kişiliğin siciline kayıtlı olduğu ticaret veya sanayi odasından veya idare merkezinin bulunduğu yer mahkemesinden veya benzeri bir makamdan ihalenin yapıldığı yıl içerisinde alınmış tüzel kişiliğin sicile kayıtlı olduğuna dair belge

2.2. Tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri

2.3. Tebligat için adres beyanı ve iletişim bilgileri.(Şartname ekinde mevcuttur.)

2.4. İstekliler adına vekâleten ihaleye giriliyor ise istekli adına teklifte bulunacak kimselerin vekâletnameleri ile vekâleten iştirak edenin noter tasdikli imza beyannamesi

2.5. Geçici teminatın yatırıldığına dair belge.

2.6. İdareye borcu bulunmadığına dair Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğünden alınacak borcu yoktur belge aslı. (Son bir ay içerisinde alınmış.)

2.7. İdari şartname bedeline ait tahsilat makbuzu.

2.8. Taahhütname (Şirket ortakları ve şirket müdürü adına)(Şartname ekinde mevcuttur)

2.9. Adli sicil kayıt belgesi (Son bir ay içerisinde alınmış ve Şirket ortakları ve şirket müdürü adına)

2.10.İlgili mevzuatı gereği kayıtlı bulunduğu ticaret ve/veya sanayi odasından, ihalenin yapıldığı yıl içerisinde alınmış, tüzel kişiliğin odaya kayıtlı olduğunu gösterir belge.

2.11.Her sayfasının okunup kabul edildiğine dair imzalanmış idari şartname

2.12.Şartname ekine uygun düzenlenmiş teklif mektubu.

2.13. İlgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimdeki görevlileri belirtilen son durumu gösterir Ticaret Sicili Gazetesi veya bu hususları tevsik eden belgeler

Nüfus cüzdanı hariç bütün belgelerin aslı veya noter onaylı olması zorunludur.

  • Taşınmaz satış ihalesine iştirak edecekler teklif zarflarını istenilen belgeler ile birlikte en geç, 14.11.2023 Salı günü, saat 11:00’a kadar Belediyemiz ihale komisyonuna vermeleri ya da taahhütlü olarak posta ile Destek Hizmetleri Müdürlüğüne göndermeleri gerekmektedir. İhale komisyonu ihaleyi yapıp yapmamakta ve en uygun teklifi tespit etmekte serbesttir. Telgraf ve faksla yapılacak müracaatlar ve postada meydana gelecek gecikmeler kabul edilmeyecektir. İlan olunur.
REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.